Poptávka

Novinky

Pořád se něco děje. Tady najdete všechny aktuality týkající se silnoproudu a slaboproudu.

Technologie se mění, řemeslo zůstává

25.10.2019

Kvalita je pro nás řemeslo, pořádně odvedená práce, za kterou se nemusíme stydět. Je to základ úspěchu v tržním prostředí, který generuje pozitivní reference a přináší další zakázky, říká Jan Pánek, jednatel naší společnosti v rozhovoru s šéfredaktorem odborného časopisu pro pravidelnou přílohu Rating stavebních dodavatelů.

Nenechte své rekreační nemovitosti napospas zlodějům!

10.10.2019

A je to zase tady! Zase podzim a pro někoho s tímto obdobím spojené zazimování chalupy. Ono zazimování není však pouze o vypuštěných trubkách a zavřených okenicích. Zazimování je i ochraně před nechtěnými návštěvníky. Právě na podzim roste množství ohlášených vloupání do víkendových nemovitostí, jak o tom vypovídají statistiky Policie České republiky.

Realizace bezpečnostních elektroinstalací v novostavbě bytového domu

25.09.2019

Nově vzniklým stavbám, které respektují své okolí, se velká mediální pozornost nevěnuje. Častěji o takových projektech píšou odborné časopisy. Nejinak je tomu i v případě projektu Sestupná 7 na Praze 6, který zaujal redaktory z magazínu Stavitel. Zveřejňujeme přepis celého článku otisknutého v srpnovém vydání tohoto časopisu.

Budiž hudba, hodně hudby.

29.08.2019

Málokdo v České republice nezná Kytary.cz s největším showroomem hudebních nástrojů, který je pro milovníky hudby vstupenkou do ráje. Ale nebylo tomu tak vždy. A PROMSAT CZ byl u toho. Zveřejňujeme přepis článku z časopisu Materiály pro stavbu.

Od 27. listopadu nenaladíte v Praze programy České televize. Proč?

03.04.2019

Současné pozemní digitální vysílání má před sebou poslední měsíce života. Zatím se sice nacházíme v přechodovém období, to se však 27. listopadu 2019 změní. Jedněmi z prvních vysílačů jsou i ty, které pokrývají území Prahy.

NOVINKY.CZ: Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 řeší i bytové domy

15.11.2018

11.11. 2018 - Pro ty, kdo se budou chtít dívat na televizi s použitím antény, je nejvyšší čas připravit se na přechod na DVB-T2. Všechny televizní vysílače na něj musí přejít nejpozději v r. 2021, ale převážná většina vysílačů bude přepnuta už nyní.

Přechod na DVB T2 se blíží

03.09.2018

V r. 2021 se odehraje další změna v pozemním digitálním vysílání. Ti z Vás, kteří využívají pro příjem televizního signálu společnou televizní anténu, tuto změnu pocítí nejvíce. Jste na ni připraveni?

Preferujete přímý kontakt?