Poptávka

Povinné revize aneb stát doporučuje, nedodržení však trestá

05.12.2019

Pozor! Vstupujeme na půdu, kde vládnou nejenom zákony, ale i normy, které všichni známe pod zkratkou ČSN. Ty sice nejsou závazné, ale jejich dodržování je nařízeno zákonem. Tak se ve zkratce dá shrnout přístup státu k provádění pravidelných revizí, kterým je v rámci ČSN a českého zákonodárství věnována nemalá pozornost. A nemylte se. Z požadavků na provádění revizí není vyjmuta ani čistě soukromá sféra jako je třeba bydlení.


Povinnost, slovo, které u mnoha lidí vzbuzuje nevoli, však v případě elektroinstalací a elektrických spotřebičů, je zcela na místě. Je to dáno nejenom tím, že i elektrická zařízení mají svoji životnost, která může být ovlivněna i typem prostředí, ale i tím, že mnohá zařízení hlídají bezpečnost a zdraví lidí.

Abyste nemuseli studovat všechny normy a zákony, popř. vyhlášky, které se této problematice věnují, přinášíme Vám jejich základní přehled.

Pravidelné revize podle typu prostoru

Pravidelné revize elektrických spotřebičů

Pravidelné revize bleskosvodů

Revize a kontroly EPS

I když mnoho organizací nebo i jednotlivců si říká, že přece není tak těžké uhlídat si termíny pravidelných revizí, v běžné praxi se však občas setkáváme s opačnými situacemi. A pro ty jsme připraveni i my. Nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy, jejíž součástí je:

  • hlídání termínů pravidelných revizí
  • provádění pravidelných revizí
  • opravy závad zjištěných při revizi 
  • pravidelný elektroservis

Pro více informací k servisní smlouvě i k objednání povinné revize stačí vyplnit poptávkový formulář a my Vás budeme v co nejkratší možné době kontaktovat. 
Pokud však preferujete telefonickou komunikaci, zavolejte nám na telefonní číslo +420 274 02 02 02.

 

Preferujete přímý kontakt?