Poptávka

Přechod na DVB T2 se blíží

03.09.2018

V r. 2021 se odehraje další změna v pozemním digitálním vysílání. Ti z Vás, kteří využívají pro příjem televizního signálu společnou televizní anténu, tuto změnu pocítí nejvíce. Jste na ni připraveni?


Téměř 15 tisíc klientů, kterým se staráme o správu STA, se ztráty oblíbených televizních stanic bát nemusí. V těchto domech jsou instalovány hlavní stanice, do nichž budeme postupně v průběhu přechodového období instalovat programovatelný zesilovač schopný přijímat signál jak ve standardu DVB T tak v DVB T2. Pokud nechcete čekat, až k Vám náš technik přijede, požádejte o instalaci online.

Jiná situace však může panovat v těch domech, kde neprobíhá pravidelná správa STA. Ani v takovém případě však neplatí, že bude třeba vysoká investice. Nejjednodušším postupem je objednání průzkumu našeho servisního technika přímo na místě. Ten na základě místního šetření navrhne způsob řešení. Průzkum na místě do 30 km od Prahy je zdarma. Takže jediné, co nyní investujete Vy, je čas. Poptávku můžete zadat i online.

Kde jsme v poslední době takovou změnu realizovali?

Ve všech objektech jsme realizovali doplnění hlavní stanice pro bezproblémový přechod na příjem signálu ve standardu DVB T2.

Bytový dům ul. Anny Rybníčkové, Praha 13
    

Multifunkční objekt ul. Soukenická, Praha 1

Bytový dům ul. Trnková, Praha 4

Bytový dům ul. U Jezera, Praha 13

Preferujete přímý kontakt?