Poptávka

Technik elektro (vedení zakázek) silno/slaboproud

Náplň práce

Máte vystudovaný obor elektro, zkušenosti s elektromontážemi a organizační talent? Hledáte pozici, na které budete mít dost prostoru pro seberealizaci a uplatnění svých schopností?
Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu, kterého zajímají nové technologie, nebojí se práce a baví ho řešit zajímavé elektro instalace.

  • Řízení oblasti „elektro“ a její realizaci na stavbě v souladu se stavební činností
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů a harmonogramu prací
  • Kontrola kvality prací pracovníků i subdodavatelů
  • Řízení subdodavatelů, organizace práce technických pracovníků na stavbě
  • Zodpovědnosti za realizaci činností „elektro“ na stavbě
  • Kontrola souladu realizace na stavbě s projektovou dokumentací
  • Kontrola pracovních postupů
  • Denní výkazy činnosti realizované na stavbě včetně přehledu o pracovnících
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Co očekáváme?

  • Střední odborné vzdělání (vyhláška 50/78 Sb. § 6) – praxe na odborné pozici
  • Technické myšlení, dobré komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • ŘP skup. B
  • Ochota učit se novým věcem
  • Praxe při realizaci a vedení zakázek
Typ smluvního vztahu: Hlavní pracovní poměr
Délka pracovního poměru: Doba neurčitá
Požadované vzdělání: SOŠ

Co nabízíme

  • Trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Automobil (i k soukromým účelům)
  • 20 dní dovolené
  • Práce v malém kolektivu zkušených techniků
  • Možnost profesního růstu a nabytí zajímavých zkušeností
  • Možné benefity: životní/penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možný nástup ihned
  • Místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj

Benefity

  • Životní/penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass

Kontakt

Preferujete přímý kontakt?