Poptávka

Manažer zakázek elektro

Náplň práce

Máte vystudovaný obor elektro a zkušenosti s elektromontážemi? Hledáte pozici, na které budete mít dost prostoru pro seberealizaci a možnost uplatnit své schopnosti?
Hledáme nové kolegy/ně na pozici MANAŽER ELEKTRO ZAKÁZEK.

  • Komplexně řídit a procesovat celý průchod technologické zakázky společností. Od přípravné fáze, přes její realizaci, až do jejího dokončení a předání
  • Kontrola kvality jak servisních prací, tak realizačních zakázek
  • Zodpovědnost za termínovou a finanční stránku projektů
  • Jednání s investory a stavbyvedoucími
  • Řízení subdodavatelů, organizace práce technických pracovníků na stavbě
  • Účast na předání zakázky, na kontrolních dnech
  • Vhodné rozložení kapacit dle aktuální vytíženosti jednotlivých techniků
  • Práce jak v terénu, tak v kanceláři
  • Související administrativa – pravidelná příprava týdenních výkazů a reportů
  • Přehled o dění v oddělení, plánování, řízení a koordinace zakázek
  • Vedení a motivace pracovníků, schopnost zástupu
  • Vyjednávání s dodavateli
  • Spolupráce s ostatními kolegy z jiných oddělení, řešení jejich požadavků (manažer obchodu, manažer skladu, produkt manažer, …)

Co očekáváme?

  • Střední odborné vzdělání (vyhláška 50/78 Sb § 6) – praxe na odborné pozici
  • Dlouholetá zkušenost a technická znalost v oblasti elektroinstalací
  • Široké odborné a technické znalosti
  • Organizační schopnosti, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, flexibilita, efektivita
  • Důslednost v dotahování svěřených úkolů
  • Schopnosti jednat s velmi náročnou klientelou
  • Ochotu a nadšení pro týmovou spolupráci
  • ŘP skup. B + ochotu se učit novým věcem
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Příjemný a smysluplný projev (telefon, e-mail, osobně)
  • Loajalita, poctivost, trestní bezúhonnost
Typ smluvního vztahu: Hlavní pracovní poměr
Délka pracovního poměru: Doba neurčitá
Požadované vzdělání: SOŠ

Co nabízíme

  • Trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Automobil (i k soukromým účelům)
  • Benefity: životní/ penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass
  • 20 dní dovolené + 2 dny sick day
  • Vzdělávání: odborná školení, možnost specializace
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možný nástup ihned
  • Místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj

Benefity

  • Životní/ penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass

Kontakt

Preferujete přímý kontakt?