Poptávka

Elektrikář

Náplň práce

Máte vystudovaný obor elektro a zkušenosti s elektromontážemi? Hledáte pozici, na které budete mít dost prostoru pro seberealizaci a možnost uplatnit své schopnosti?
Hledáme nové ELEKTRIKÁŘE!

  • Veškeré montážní a elektromontážní práce při výstavbě a rekonstrukci převážně velkých developerských, průmyslových a energetických staveb
  • Kompletace elektrorozvaděčů
  • Příprava kabelových tras pro silnoproud a slaboproud

Co očekáváme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxe-zkušenosti s elektromontážemi
  • Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
  • ŘP skup. B + ochotu se učit novým věcem
  • Velkou výhodou je osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně § 5
Typ smluvního vztahu: Hlavní pracovní poměr
Délka pracovního poměru: Doba neurčitá
Požadované vzdělání: SOU

Co nabízíme

  • Trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
  • Solidní přístup
  • Vzdělávání: odborná školení, možnost specializace
  • Místo pracoviště: Praha Hostivař

Benefity

  • Automobil, telefon
  • Životní/penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass
  • Odborná školení, možnost specializace

Kontakt

Preferujete přímý kontakt?